Novinky

 

Parkovné ....

11.07.2022

... za auta je v ceně startovného. Kdyby po Vás chtěli oněch 100 Kč, tak se odkažte na pořadatele, že to platí.

V tuto (19.7.) neděli jsme byli na inspekci prostoru závodiště. Je to vlastně vodácké tábořiště. Prostředí je to skutečně pěkné (foto viz Fotky z přípravy). Ovšem je potřeba zmínit, že záchody jsou řešeny systémem ToiToi (Jindra hodnotí péči o čistotu velmi kladně), voda (pitná) systémem korýtka s kohouty. Sprchy nejsou, ale je tam soutok Blanice a...

Žižkovo voko 2022 bude v okolí Písku a také s vloženým "sprintem" v historickém centru Písku. Zde je přibližný obrázek prostoru závodu a umístění startoviště.

Minulý víkend po závodě Napříč Českou Kanadou jsme se věnovali mapování Bechyně pro umístění zahuštěných kontrol. Foto viz fotogalerie.

Málo nás bratří a sester v bajku... Seznam přihlášených vypadá zatím dost smutně. Pokud nás bude i nádále málo, budeme to muset s těžkým srdcem zrušit, či odsunout na příští rok.

Akci budeme pořádat i letos a to v sobotu 31. 7. Centrum naleznete jako vloni na Staré Papírně u Dobronic. Opět budeme detailně prozkoumávat Bechyni a její nejbližší okolí. Od Bechyně to natáhneme tentokrát víc na jih a na západ. Podíváte se třeba na soutok Lužnice s Vltavou a na poutní vrch Tábor ... Hlašte se, ať víme s...

Slučujeme kategorie, nebudou letos staří a mladí, je nás na to málo. Asi nás dostal virus ..... ?