Novinky

 

Zdá se, že fotky jsou publikovány. A to přesto, že poskytovatel webu zvoko.cz mi napsal, že jsme překročili jakýsi měsíční datový limit a že si mámě něco připlatit.

Na ŽVoko přijede sám velký Radovan Mach zvaný Ramach s pojízdnou prodejnou a půjčovnou mapníků AUTOPILOT. Sami je používáme s velkou spokojeností.

Jindra 3.

10.07.2023

Ve své kategorii mezinárodní konkurenci za skandinávkami na Pětidenních MTBO pořádaných u Doks oddílem KOS Plzeň!

Vložený "městský sprintík" bude na orienťácké mapě, kterou s enormním nasazením sehnala JIndra

Nejen, že do 30.6. je to s drobnou peněžní výhodou ... Ale mapy budeme tisknout a připravovat podle přihlášených asi týden předem. Sice budeme mít mapy i pro příchozí, ale může se stát, že budou na papíře horší kvality, nebo že dokonce bude jen jedna do dvojice.

Vypadá to, že se letos ŽVoko rozepne od soutoku Otavy a Blanice až k soutoku Lužnice a Vltavy. Navážeme na loňský ročník, ale prostorově i na předloňský ročník. Uvidíte jak. Podívejte se na první fotky z přípravy, konkrétněji ze sv. okraje mapy.

Ahoj příznivci MTBO a Shocartligy zvlášť! Loni se nám na soutoku Otavy a Blanice líbilo a máme to tam nacvičené, tak to tam zopakujeme. Žižkovo Voko se koná v sobotu 15.7. Původní rozpis tedy platí, jen je aktuální datum. Prostor není ještě vyčerpán. Tentokrát nasměřujeme trasu vyloženě do Píseckých hor až k Neznašovu. Můžete se tedy těšit na...

... a děkuje! Rádo Vás všechny vidělo v akci! Jen tak dál. ŽVoko 23 bude možná opět na Písecku, ale třeba se posune kousek někam jinam. ŽVoko uvidí ...

Není jich moc, protože naše možnosti číhat na trati jsou omezené. A závodníci rychlí až nepolapitelní ... Na příští ročník hledáme fotografa, filmaře a možná i scénáristu!