Novinky

 

Pozor, pozor! Mimo obvyklé "šokartí" mapy 1: 50 000 bude použita i základní topografická mapa ČR v měřítku 1: 10 000 a to pro Bechyni a okolí. Mapa bude oboustranná.

V neděli jsme v terénu dokončili umístění kontrol a korekce mapy. Bude opět kontrola "Kolo kolo mlýnský", podobně jako na Bajkonuru (viz foto).

Proběhlý prodloužený víkend jsme věnovali projíždění a mapování terénu. Také jsme otestovali kemp Na staré papírně. Z původně ROHáckého rekreačního zařízení národního podniku Stavby silnic a železnic udělali Holanďani opravdu zajímavé místo. Jsou tam vodáci a nejrůznější turisti, většinou z Čech. Holanďani zatím ne, asi kvůli viru. S obsluhou je...

Letošní Žižkovo voko si můžete užít i jako třeba prodloužený víkend nebo dovolenou. Na Staré papírně, kde je centrum závodu, můžete být ubytováni. Uvádím ceny, tak jak nám je poslala paní Hetty Leijstra (Holanďanka). Dovolil jsem si jen drobné jazykové úpravy (pády atd.)

Rozhodli jsme se uspořádat Žižkovo Voko i letos. Sice nám to současná situace trochu zkomplikovala, ale my to zvládneme. Nyní pracuje na přípravách. Museli jsme vybrat jiný termín, ale věříme, že vám bude vyhovovat. 18.7. bude krásná letní sobota, pro šestihodinový výlet ideální.

Výsledky

22.09.2019

Letošní ročník byl ještě lepší než ten minulý. Vydatně tomu přispělo počasí a nádherná krajina kolem Jistebnice. Už máme výsledky.

Mohu do Tábora z Prahy vzít 2 lidi s koly. Tam v sobotu ráno, zpět v sobotu večer. Volejte a pište 602 690 stopět. Hvězdář

Předem přihlášení naleznou svůj čas startu ve startovce. Zohlednili jsme vaše přání z poznámek u přihlášky. Přijďte na start s předstihem.

Opět bude možné si zapůjčit mapník. Přijede sám RaMach a bude půjčovat i pomůže s montáží. Měl by jich mít dost, podle našeho odhadu. Samozřejmě, kdo dřív příjde ....

Čtyřicátníci a čtyřicátnice jsou mlaďoši a budou tedy závodit s mlaďochy. Veteránskou kategorii dáme až od padesátky. Pro účely celkového hodnocení Shocartligy žebříčku jednotlivců platí rozhodující věk pro zařazení do veteránů 45 let.