Novinky

 

Závod je za námi. Parádně jsme si zajezdili. Píšu to jako účastník závodu. Pomáhám sice s webovými stránkami, ale o závodě jsem toho předem věděl stejně jako ostatní účastníci, takže vám až teď můžu napsat, jaký to bylo.

Startovka

21.09.2018

Na trať budete vyrážet postupně ve vlnách s 5 minutovým rozestupem. V každé vlně budou startovat 3 dvojice. V tabulce na samostatné stránce naleznete svůj startovní čas. Přijďte do místo startu včas, alespoň s 5 minutovým předstihem, ať si můžete vzít mapu.

Pro ty, kteří zaspali o prázdninách, jsme prodloužili startovné za základní cenu do 9.9. Neváhejte s přihláškou! Podle počtu včasných přihlášek budeme tisknout mapy. Pro přihlášené do 20.9. budou mapy a závodní průkazky na ražení kontrol na odolném papíře. Přihlášení na místě budou vítáni, ale může se stát, že se na ně dostanou mapy a průkazky na...

Zdravíme z terénu! Nelze nic prozrazovat .... ale snad můžeme malinko naznačovat. Nejvyšší bod táborského okresu (Batkovy 724 m n.m.) bude (nejspíš) cílem. Také navštívíme (možná) mykologickou rezervaci. Podíváme se na tok Lužnice, tentokrát proti proudu od Tábora. Opět bude vložený "sprint" na starém městě v Táboře.

Opět bude připravena půjčovna mapníků ve spolupráci s Radovanem Machem Ramachem.

Letos se vydáme do cyklisticky málo známé, ale hezké oblasti Polánky, projedeme Turovecké polesí a podíváme se, kolik je vody v Lužnici jižně od Tábora. Ale brodění a lodičky už podporovat nebudeme ... !

Přišlo mi, že Jarda Řízek zavážel kontroly na kánoi. Nenapadlo ho, že při honbě za kontrolami nebudeme váhat a přes Lužnici i s kolem půjdeme. Určitě se vyplatilo alespoň jednou Lužnici přebrodit. My jsme brodili 4x. Jednou přes jez a 3x pod jezem, kde tekla řeka proudem. Nebylo to nejrychlejší, ale podle mě snazší než se vracet z kopce.

Kapela bude

07.09.2017

Základní informace zní: Umí hrát až 5 hodin. Více zatím neprozradíme.

Startovka

07.09.2017

Startovka je publikována. Má svojí stránku. Příchozí budou doplňovat trojice ve vlnách do čtveřice.